SAMSUNG VS20C9554TK/WA steelstofzuiger
Beschrijving
Productinformatie "SAMSUNG VS20C9554TK/WA steelstofzuiger"
GENERAL INFORMATION
Body Color: Black Chrometal
Pointkleur: Satin Black
Digital Inverter Motor: Yes
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 580 W
Zuigkracht: 210 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Dust Collection Type: Multi Cyclone
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LCD
BATTERY
Type batterij: Li-ion
Voltage: 25.2 V
Detachable Battery: Yes
Quantity: 2 st.
Charging Station: Z Station (Free standing)
BORSTELS
Hoofdborstel: Jet Dual Brush
Hoofdborstel (Overige): Slim LED Brush
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessoire 2: Extension Crevice Tool
Accessory 3: Flexible Tool
Accessory 4: Pet Tool+
FILTER
Uitblaasfilter: Fine Dust Filter
Pre-Motor: Yes
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Yes
PHYSICAL SPECIFICATION
Dimension (Net): 250X930X202 mm
Dimension (Set): 300X755X300 mm
Dimension (Package): 376X778X272 mm
Gewicht (netto): 2.51kg *Slim LED Brush
Gewicht (verpakking): 10.66 kg
Body Color: Black Chrometal
Pointkleur: Satin Black
Digital Inverter Motor: Yes
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 580 W
Zuigkracht: 210 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LCD
BATTERY
Type batterij: Li-ion
Voltage: 25.2 V
Detachable Battery: Yes
Quantity: 2 st.
BORSTELS
Hoofdborstel: Jet Dual Brush
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessory 3: Flexible Tool
Accessory 4: Pet Tool+
FILTER
Pre-Motor: Yes
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Yes
PHYSICAL SPECIFICATION
Gewicht (verpakking): 10.66 kg
Eigenschappen
| EAN: | 8806095053080 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: 31 - 59 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| geluid: | stil model (< 80dB): nee |
| gemotoriseerde borstel: | met gemotoriseerde borstel |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| lithium-batterij: | lithium-batterij: ja |
| oplaadindicator: | met oplaadindicator |
| regelbaar vermogen: | regelbaar vermogen: ja |
| type: | 2 in 1 |