SAMSUNG VS20B75ADR5/WA steelstofzuiger
Beschikbaar, levertijd: 5 - 10 werkdagen
Beschrijving
Productinformatie "SAMSUNG VS20B75ADR5/WA steelstofzuiger"
ALGEMENE INFORMATIE
Body Color: ChroMetal(Silver)
Pointkleur: Teal Silver
Digitale invertermotor: Ja
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 550 W
Zuigkracht: 200 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Dust Collection Type: Multi Cyclone
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LED
BATTERIJ
Type batterij: Li-ion
Voltage: 21.6 V
Detachable Battery: Ja
Charging Station: 2-in-1 Charger (Wall mount)
BORSTEL
Hoofdborstel: Turbo Action Brush
Extra borstel (Overig): Spinning Sweeper
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessoire 2: Extension Crevice Tool
Accessoire 3: Pet Tool
FILTER
Uitblaasfilter: Fine Dust Filter
Pre-Motor: Ja
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Ja
FYSIEKE SPECIFICATIES
Afmetingen (BxHxD): 250X1130X215 mm
Afmetingen (verpakking): 266X761X266 mm
Gewicht (Netto): 2.6 kg
Gewicht (verpakking): 7.1 kg
Body Color: ChroMetal(Silver)
Pointkleur: Teal Silver
Digitale invertermotor: Ja
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 550 W
Zuigkracht: 200 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LED
BATTERIJ
Type batterij: Li-ion
Voltage: 21.6 V
Detachable Battery: Ja
BORSTEL
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessoire 3: Pet Tool
FILTER
Pre-Motor: Ja
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Ja
FYSIEKE SPECIFICATIES
Gewicht (Netto): 2.6 kg
Gewicht (verpakking): 7.1 kg
Eigenschappen
| EAN: | 8806095108735 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: 31 - 59 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| geluid: | stil model (< 80dB): nee |
| gemotoriseerde borstel: | met gemotoriseerde borstel |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| lithium-batterij: | lithium-batterij: ja |
| oplaadindicator: | met oplaadindicator |
| regelbaar vermogen: | regelbaar vermogen: ja |
| type: | 2 in 1 |