SAMSUNG VS20B75A9R5/WA steelstofzuiger
Beschrijving
Productinformatie "SAMSUNG VS20B75A9R5/WA steelstofzuiger"
GENERAL INFORMATION
Body Color: BLACK CHROMETAL
Pointkleur: Teal Silver
Digital Inverter Motor: Yes
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 550 W
Zuigkracht: 200 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Dust Collection Type: Multi Cyclone
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LED
BATTERY
Type batterij: Li-ion
Voltage: 21.6 V
Detachable Battery: Yes
Charging Station: 2-in-1 Charger (Wall mount)
BORSTELS
Hoofdborstel: Soft Action Brush
Extra borstel (Overig): Spinning Sweeper
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessoire 2: Extension Crevice Tool
Accessory 3: Pet Tool
FILTER
Uitblaasfilter: Fine Dust Filter
Pre-Motor: Yes
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Yes
PHYSICAL SPECIFICATION
Afmetingen (BxHxD): 250X1130X215 mm
Dimension (Package): 266X761X266 mm
Gewicht (netto): 2.6 kg
Gewicht (verpakking): 7.1 kg
Body Color: BLACK CHROMETAL
Pointkleur: Teal Silver
Digital Inverter Motor: Yes
PRESTATIES
Maximaal vermogen: 550 W
Zuigkracht: 200 W
Geluidsniveau: 86 dBA
Stofcapaciteit: 0.8 L
Display Type: LED
BATTERY
Type batterij: Li-ion
Voltage: 21.6 V
Detachable Battery: Yes
BORSTELS
ACCESSOIRES
Accessoire 1: Combination Tool
Accessory 3: Pet Tool
FILTER
Pre-Motor: Yes
GEBRUIKSGEMAK
Washable Dust Bin: Yes
PHYSICAL SPECIFICATION
Gewicht (netto): 2.6 kg
Gewicht (verpakking): 7.1 kg
Eigenschappen
| EAN: | 8806095108674 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: 31 - 59 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| geluid: | stil model (< 80dB): nee |
| gemotoriseerde borstel: | met gemotoriseerde borstel |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| lithium-batterij: | lithium-batterij: ja |
| oplaadindicator: | met oplaadindicator |
| regelbaar vermogen: | regelbaar vermogen: ja |
| type: | 2 in 1 |